EV DEKORASYONU

Ev dekorasyonu için evinizdeki eşyaların veyahut sıradanlığın sizi sıkmış olması yeterlidir. Yeni bir ev dekorasyonu ile evinize renk katabilir, yaşamınıza huzur getirebilirsiniz. Bir koltuğun yerini değiştirdiğinizde bile o küçük ama hoş duyguyu yaşıyorken bir de tamamen ev içi dekorasyonun vereceği mutluluğu düşünebiliyor musunuz? Kabul edelim zaman zaman hepimiz buna ihtiyaç duyarız.

ŞİMDİ ARAYIN: 0212 644 6347 / 0532 598 6239

Lütfen dekorasyon referanslarımızı incelemeden karar vermeyin..

2015 Trend Ev Dekorasyonu ModeliEvinizde köklü bir değişiklik yapmak, deyim yerindeyse evinizi baştan yaratmak isteyebilirsiniz. Ev dekorasyonu konusunda hizmet veren ve konusunda uzman iç mimarlarımızdan destek alabilme imkânınız artık çok kolay. Evinizde çok fazla eşyanın olması evinizi daha şık göstermez ya da eşyaların lüks olması da evinizi şık göstermez. Bu genelde sadece bütçenizi yorar. Önemli olan en uygun yöntemlerle en uygun mobilyaları tercih etmektir.

Dekorasyon yapılacak oda küçükse taban rengi seçimine dikkat edilmelidir. Tercih edilecek tonlar açık tonlar olmalıdır. Açık tonların hâkimiyet sürdüğü yer döşemesi neticesinde odanız daha ferah görünecektir. Koyunun hâkim olduğu taban seçimi odayı hem karanlık yapacaktır hem de odanın kullanışsız bir hal almasına neden olabilir. Bazıları kullanılması oldukça zahmet isteyen beyaz hâkimiyetini evinde ister. Beyaz bir mobilya tercih edecekseniz mavinin güzel tonlarıyla odaya renk katabilirsiniz. Sarı renk hâkimiyeti isteyenler bunu fazla abartmadan kullanabilir. Düz bir mobilya tercih edenler yemek masası etrafındaki sandalyeleri sarı seçerek, ince detaylarda da sarı tonlarını kullanarak evini dizayn edebilir. Hoş bir tablo salonunuzun havasını değiştirebilir. Süslü avizelerden tutun da ledli mumlara kadar aklınıza bunu da mı yapmışlar diyerek sizi hayrete düşürecek birçok ev dekorasyonunu süslendirecek eşyaları üretici firmalar sizlere sunmaktadır.

Ev, işyeri ve ofis dekorasyonlarında sık kullanılan renklerin anlamlarına buradan bakabilirsiniz.

Çalışma odası dizayn edilecekse göz yormayacak renklerin tercih sebebi olması önerilmektedir. Karışık objelerle süslü bir oda çalışmaya odaklanmanızda sıkıntı yaratabilir. Mümkün olduğunca yalın bir çalışma odasıyla ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Kâğıt masa lambaları hem şık bir görüntü katacaktır hem de fazla ışığın gözünüzü yorduğu durumlarda sadece bulunduğunuz alanı aydınlatacaktır. Odanızda takılarınız için saatleriniz için gözlükleriniz için ayrı raflardan oluşacak dolaplar tercih edebilirsiniz. Ayrıca takıya düşkün bayanların takı askıları için harika tasarımlar görmek mevcuttur.

 

2015 Ev Dekorasyon TrendleriKonunun uzmanıyla birlikte harekete geçmeyip ev dekorasyonu yapanlar ne yazık ki kısa zaman sonra sıkılıp yeni arayışlar içine girmeye başlamaktadır. Ev dekorasyonu yapmak gereksiz eşyalarla evinizi doldurmak demek değildir. Elbette, dekorasyon yapacaksınız diye eşyalarınızı yenilemek zorunda da değilsiniz.  Elinizdeki eşyaya küçük rötuşlar yapabilir ve salonunuzun bir köşesine koyarak odanın havasını değiştirmenizin mümkün olduğu söylenebilir. Yerinde harcamalar yaparak dekorasyon yapmak istediğiniz eviniz için cep yakacak masraflardan yorulduysanız uzman desteği almanızda fayda var. Hâlbuki uzman yardımıyla fikirlerinize göre projeler hazırlanır. Geniş mimar kadrosuyla Avrupa Dekorasyon, evinizin tüm dekorasyon işlerini müşteri memnuniyetini temel alarak uzun yıllardır başarılı bir şekilde yürütmektedir.

EV TADİLATI

Ev tadilatı ister istemez zaman içerisinde ihtiyaç haline gelmektedir. En sık karşılaşılan durumlardan birisi de boya tadilatıdır. Banyo tadilatı ve mutfak tadilatı da ev tadilatında ilk sıralarda yer alır çünkü genellikle en aktif kullanılan alanlardır. Öte yandan ev dekorasyonu yaptıracağımız zaman genellikle ufak tefek tadilat yapılması gereken kısımlar vardır bunlar belirlenir ve sonrasında dekorasyon işlemi uygulanır.

Ev tadilatı için de ev dekorasyonu için de mevsim ve hava koşullarına dikkat etmek büyük önem taşımaktadır.

EV DEKORASYON GÖRSELLERİ

Gri Modern Ev Dekoru Modern Ev Dekorasyonu Gri Beyaz Modern Ev Dekoru Şık Modern Ev Dekorasyonu Beyaz Modern Ev Dekorasyonu Modern Ev Dekoru - Dekoraysonu