Hastane ve Kamu Kurumu Dekorasyonu

Dekorasyon, kelime anlamı ile mevcut ortamların var olan şekillerinden ve yerleştirilme biçimlerinden arındırılarak, daha verimli, daha canlı ve daha estetik bir görünüme kavuşturulması olarak ifade edilebilir. Dekorasyon işlemleri, kullanılmakta olan her türlü ortamda uygulanabilecek işlemler olmak ile birlikte, ortamın mevcut şekline göre binalara zarar vermeyecek şekilde yapılanmalar olarak gerçekleştirilmektedir. Hastane kamu kurumu dekorasyonu sayılan bu işlemler kategorisinde yer alan iyileştirme, geliştirme ve kullanılır ya da ferah hale getirme faaliyetleri olarak işletmemizin profesyonel anlayışı ile yerine getirilmektedir.

Hastane Bekleme Odası Dekorasyonu

HASTANE DEKORASYONU

Hastane DekorasyonuHepinizce ve kamu personellerinde de bilindiği üzere, hastaneler genelde dar alanlara sahip, koridorları ve hasta koğuşları yeterince ışık almayan, yeterince havalanmayan, görsel açıdan sıkıcı atmosferlerdir. Firmamız, hastanelerde aksayan ya da rahatsızlık yaratan bu durumun bilinci ile dekorasyon hizmetleri kapsamına, hastane dekorasyonu faaliyetlerini de eklemiş ve hizmet sunumlarına bu alanda da devam etmektedir.

Yaptığımız uygulamalarda, hastane koridorları uygun renk seçenekleri ile boyanarak, görsel açıdan bir ferahlama sağlanmaktadır. Koridorların eskimiş ve görsel açıdan rahatsızlık yaratan tavanları, asma tavan seçenekleri ile güzel bir görünüme kavuşturulmakta, aynı zamanda yetersiz olan ışıklandırmalar reflektörlü aydınlatma sistemleri ile desteklenerek hastane koridorları loş görünümden kurtarılmaktadır. Zeminler koyu renkli seçilmiş ise ve uygun malzemeler ile kaplanmamış ise, gerek engelli vatandaşların rahat hareket edebilmeleri, gerek ise hastane gereçlerinin kolaylık ile taşınabilmesi maksadı ile mümkün olduğunca açık renkli malzemeler seçilerek yeniden döşenmektedir. Ayrıca seçilen zemin döşeme malzemelerinin, anti bakteriyel özellikte ve kolayca temizlenebilecek nitelikte olmasına da özen gösterilmektedir.

Dekorasyon işlemlerimiz, hastane kamu kurumu dekorasyonu başlığı altında hasta odalarından muayene odalarına, doktor ve hemşire odalarından bekleme salonlarına kadar her alanı ayrıntılı bir şekilde kapsamaktadır. Uyguladığımız basit ama iç açıcı ve hayatı kolaylaştırıcı işlemler sayesinde, tüm ortamlarda hijyen, kolay temizlik, yeterli havalandırma ve yeterli aydınlatma ile görsel zenginlik sağlanmaktadır.

KAMU KURUMU DEKORASYONU

Özellikle okullar başta olmak üzere tüm kamu kurumu dekorasyonu için özel hizmetler sunmaktayız. Üstelik kamu kurumları için özel indirimlerimiz mevcut. Dilediğiniz an, kamu kurumu dekorasyonu hizmetmiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm dekorasyon işlemlerinde, gerek kullandığımız inşaat teknikleri, gerekse alınmasını önerdiğimiz mobilya cinsleri, hastanelerin görünümünü değiştirmek, kullanım alanlarını rahatlatmak, görsel açıdan zenginlik katmak amacı ile yapılan işlemlerdir. Avrupa dekorasyon olarak sunduğumuz tüm hizmetler, referanslar ile sabitlenen müşteri memnuniyetleri olarak değerli ihtiyaç sahiplerinin beğenisine sunulmaktadır. Kaliteli hizmeti görsel şölen ile birleştiren, ortamları olduğundan daha ferah ve rahat bir atmosfere sokan uygulamalarımız, teknik personelimiz ve iç mimar ekibimiz sayesinde, kusursuz projeler olarak sektörde yer almaktadır.

 

Klinik Hastane Dekorasyonu Hastane Giriş Dekorasyonu Hastane Dekorasyonu Hastane Bekleme Odası Dekorasyonu - Yeni Banka / Hastane Bekleme Odası Dekorasyonu 2015 Hastane Dekorasyonu Hastane Bekleme Odası Dekorasyonu