Villa tamiratı ve villa dekorasyonu için, villanızda iç cephe ve dış cephede boyaların dökülmesi, sızıntılar, çatı problemleri vb. sorunları yaşadığınızda villanızın tadilat ve dekorasyon zamanı gelmiş demektir. Ayrıca iç cephe ve dış cephede gördüğünüz çatlaklar sizi tedirgin etmeye başlamış olabilir. Villa dekorasyonu açısından bakacak olursak iç dekorasyon adına yeni mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, duvar kağıdı dekorasyunu ve yeni eşyalar ile farklı görseller yani yeni bir dekor, size iyi gelecektir.

Lütfen referanslarımızı incelemeden karar vermeyin.

Hemen iletişime geçmek için; 0212 644 6347 / 0532 598 6239

Villa dekorasyon ve tadilat hizmetlerimizde %23 indirim! var Kaçırmayın 😉

VİLLA DEKORASYONU

Villa Dekorasyonu

Villa tamiratı ve/veya dekorasyonu yaptırmak isteyenler “mimar desteği nasıl verilir?” diye merek edenler için; mimarımız, tadilat ve/veya dekorasyon yapılacak alana gelerek keşif çalışması yapar. Örneğin, tadilat iç cephe içinse renk seçimi ayarlamasını ışık açısını göz önünde bulundurarak belirler. Projeyi ve fiyat teklifini sunar. Sizden gelecek olumlu yanıta istinaden sunacağı hizmetleri eksiksiz uygulamaya çalışır. Uyulama yapacağı işleme göre küçük bir alanda deneme yapabilir. Küçük kız çocuğu olan aile çocuk odasını dekorasyon yaptırmak istiyorsa, kız çocuklarının sevdiği renk tonlarında odada izler olmasına özen göstermelidir. Çocuğu dağınık olan aileler kapalı raflardan oluşan dolapları tercih edebilir. Açık raflarda dağınık görünen eşyalar odanın havasını olumsuz etkiler. Aynı şekilde titiz, düzenli olan çocuklar açık raf dolapları rahatlıkla kullanabilir. Dolaplarda düzenli görülen renkli eşyalar odaya ayrı bir hava katabilir.

 

VİLLA TADİLATI

Villa TadilatıVillanızın tadilat ve dekorasyon vaktinin geldiği düşüncesi netlik kazandıysa araştırmalara başlayabilirsiniz. Tadilat yaptıracağınız alan; villanın tamamı mı yoksa bir kısmı mı olacak, önce bunları belirlemeniz gerekir.

Dekorasyon, tadilat, asma tavan, dış cephe ve iç cephe boyası, alçı tavan, banyo dâhil olmak üzere iç ve dış dekorasyona dair ne varsa anahtar teslim hizmet veren bir dekorasyon firmasıyız. Villa dekorasyonu ve tamiratı yapılırken ısı yalıtım sistemiyle tasarruf yoluna gidilebilir. Köpük izolasyonu yapılarak ısı tasarrufu sağlanır. Odaların ışık alma durumlarına göre mobilya tercih edilebilir. Yapılacak her adımda ekonomik yollar tercih edilmelidir. Villa tadilatı ve dekorasyonu konusunda iç mimarlarımızdan destek alarak bütçenizi zorlamadan tüm hizmetleri bir arada alabilirsiniz ki her bir hizmeti faklı yerlerden almaya çalışmanız kolaylıkla bitecek bir işi uzatabilir. Düşük harcamalarla bitecek bir tadilat yüksek meblağlara mal olabilir.

 

Villa dekorasyonu yapan oldukça fazla dekorasyon firması mevcuttur. Kaliteyi teknolojiyle buluşturmaya çalışan isteğinize uyun olan projeyi beğeninize sunacak iç mimar kadrosuyla hizmet veren firma bulmak zordur. Çatı sistemleri ve izolasyon gibi asma tavanı dış ve iç cephe boyaları ve dekorasyon konusunda orijinal projeler sunan biz Avrupa Dekorasyon & İnşaat ile iletişime geçenler memnun kalmaktadır. Lütfen referanslar sayfamızı inceleyiniz. Üstelik yapacağı her işe garanti veren bu firma istediğiniz markaları kullanmaktadır. Boya yaptıracaksanız söylediğiniz markayı temin eder. Kaliteyi müşterisine borç bilerek aldığı her projenin hakkını vermektedir.

 

VİLLA DEKORASYONLARI

Modern Villa Dekorasyonu Yeni villa dekorasyonu Sade villa dekorasyonu Yeni ferah Villa Dekorasyonu Şık Modern Villa Dekorasyonu villa iç dekorasyonu villa ofis dekorasyonu Yeni ve Sade Villa Dekorasyonu