İÇ DEKORASYON

İç dekorasyonu doğru bir şekilde tasarlan yapı ile yaşam alanlarının daha konforlu ve aynı zamanda doğrudan yaşam zevkinizi yansıtan bir hale dönüştürmek, doğru tercih ile mümkündür. Bu işlerin küçük, basit tonlamalarını sizler deneyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda kendi kendinize yapacağınız değişiklikler bazen istenmeyen dekorasyon sonuçlarını doğurabilir. Bu konuda yapılabilecek en iyi şey, bir iç mimar ve ekibi ile çalışmak olacaktır. Kendime güveniyorum, tek başıma da evimi veya işyerimi muhteşem hale dönüştürebilirim diyorsanız mutlaka yılın trend dekorasyon ürünlerini veya tasarımlarına göz atın. Özellikle internet üzerinde birçok iç mimara ait, iç dekorasyon sitesi bulunuyor. Bu siteler içerisinde son yılın en moda dekorasyon tiyoları hakkında bilgiler ve öneriler paylaşılıyor. Değiştirmek istediğiniz salonunuz veya çalışma odanız herhangi bir alanda küçük dokunuşlar ile farklı çizgileri yansıtabilirsiniz.

Son zamanların gözde olan iç dekorasyon modası ise, klasik ve modern çizgileri bir arada kullanmak. Özellikle baskılı yastıklar, çiçekli perdeler, zıt renkler ve ahşap materyaller evin her yerinde kullanılıyor..  Neon renkler duvarlarda, berjerlerde ve daha birçok noktada karşımıza çıkıyor. Tek düzen dekorasyon giderek gerilerken, karmaşık gözüken ancak her eşyanın birbirini tamamladığı iç dekorasyon örnekleri günden güne trend haline dönüşüyor. Eski ahşap mobilyaların canlı renklere boyanarak tekrar kullanılması oldukça revaçta. Moda dünyasının geçmiş yıllara dönüşü iç dekorasyonda da kendini hissettiriyor. Antika olarak tabir edilen bir çok ürün artık modern çizgilere sahip evlerde bile farklı bir konsept olarak yer alıyor. Dekorasyon için karar verdiyseniz öncelikli olarak elinizdeki eşyaları gözden geçirin, değişime ne kadar yatkınlar ve 2015 dekorasyon çizgilerine veya sizin belirlediğiniz dekorasyon hayaline ne kadar yakınlar. Kullanabileceğiniz eşyaları mutlaka değerlendirin ve anısını yıllarca sürdürmeye devam edin.

Dekorasyon bir sanattır, siz de kendinizde bu cevheri görüyor iseniz işiniz oldukça kolay, emin değilseniz iç mimar ve uzman ekiplerinden görüş almanız her açıdan olumlu olacaktır

Oturma odası dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu gibi iç dekorasyon kategorisine ait bazı fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bu hizmetimizden bilgi almak, faydalanmak için şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Şık Modern Ev Dekorasyonu Modern Ev Dekoru - Dekoraysonu  Siyah  Duvar Kağıdı Şık  Duvar Kağıdı Şık  Duvar Kağıdı Beyaz Duvar Kağıdı yesil_ev_ofis_dekorasyon_avrupa_insaat_dekorasyon turuncu_ev_dekorasyon pembe_ev_oda_yatak_odasi_ofis_dekorasyonu_kiz_dekorasyonu mavi_dekorasyon_yatak_odasi_dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu  Banyo Dekorasyonu

Beylikdüzü Mutfak Dekorasyonu

Bahçeşehir Mutfak Dekorasyonu