Mağaza Tamiratı Ve Dekorasyonu

Her gün yüzlerce müşteriyi ağırlayan mağazaların tadilatının uzman bir ele teslim edilmesi gerekir. Müşterinin mağazaya girdiğinde bakacağı ilk şey üründen ziyade mağazanındekorasyonudur. Müşterilere hitap eden mağazalarındekorasyonuyla albenisinin yüksek olması gerekir.Mağaza tamiratı ve dekorasyonlarına, mağaza sahiplerinin büyük önem verdiği görülmektedir. Mağaza sahiplerinin mağaza dekorasyonu yaptırırken, mağazanın ışıklandırma sistemine kadar müşterilerini hayran bırakacak detaylara önem vermeleri gözden kaçmayacak detaylardır. Bu durummağaza sahiplerinin ürün satışının güzel bir mağaza görüntüsünden geçeceğini bilmeleriyle alakalıdır. Mağaza raflarından tutun da yer döşemesine kadar şık görüntü sunan mağazalar müşterilerine kaliteli hizmet vermeye çalışır.

ŞİMDİ ARAYIN: 0212 644 6347 / 0532 598 6239

Lütfen dekorasyon referanslarımızı incelemeden karar vermeyin 😉

Mağaza Dekorasyonu

MAĞAZA DEKORASYONU

Magaza DekorasyonuMağaza dekorasyonu deyip geçmemek gerek, bir sunum veya satış için en az sunduğunuz ürün kadar, nerede sunduğunuz da önemlidir. Yeni mağaza dekorasyonu yapılırken ya da mağaza yenilemesi yapılırken önem verilmesi gereken gözlerden kaçan birçok detay olabilir. Bu konuda fikirlerinizi paylaşarak, profesyonel destek almanız gerekir. Dip not olarak eklemekte fayda var; müşterilerinizin yorumları da oldukça önemlidir, onlara da kulak verebilirsiniz özellikle sizin kriterlerinize uygun ve daimi müşterilerinizin..

Mağaza tamiratı ve dekorasyonu yaptırmak isteyenler firma ararken biz Avrupa Dekorasyon’dan da fikir alabilirler. Alacağınız hizmetten memnun kalacağınıza referanslarıyla söz veren, müşterinin memnuniyetini öncelikli kılan ve kadrosunda iç mimar sayısının oldukça fazla olmasıyla dikkatleri üstüne çeken Avrupa Dekorasyon müşterilerinin fikirlerine önem veren öncü dekorasyon firmalarının arasındadır. Siz değerli müşterilerine en uygun projeyi hazırlamayı ilke edinmiştir.

 

MAĞAZA TADİLATI

Magaza TadilatıMağaza tadilatı için artık dekorasyon firmaları mağazanın tadilat yapılacak bölümünü seçerek, mağazanın kaç metrekare olduğunu ve mağazanın kaç bölümden oluştuğunu belirterek fiyatlandırma ve projelendirme konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Mağazanın tadilat yapılacak bölümü; asma tavan, tesisat, vitrin ve raflar, mağazanınız tamamının tamiri ya da tadilatı, ısıtma ya da soğutma sistemlerinden herhangi biriyse bunu iletişim kuracağınız mimara önceden bildirmeniz gerekir. Müşteriler mağazalarda oturabilecekleri bir alan olmamasından dolayı şikayet etmektedir, eğer özel bir sebebiniz yoksa mutlaka küçük de olsa bir bekleme alanı gibi bir kısım ayırmanızı tavsiye ederiz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan birçok mağaza sahibi, bu istekler üzerine mağazalarında dinlenme alanı temin etme yoluna gitmektedir. Giyim mağazasıysa müşteri alışveriş yaparken yanında bekleyen eşi ya da arkadaşını düşünerek oturacak şık sandalyeler ya da koltuklar mağazaya ayrı bir hava katacaktır. Küçük bir giyim mağazasının mobilya grubu koyabileceği yeterli alan olmayabilir. Ancak şık sandalyelerle konuklarına bekleme alanı oluşturmaları mümkündür.

Firmanın mağaza tamiratı ve dekorasyonu yaptırmak isteyen mağaza sahibine yönelteceği en önemli soru, mağazanın tadilat sırasında müşterilere hizmet verip vermeyeceğidir. Müşteriler varken çalışmak zor olacağından iş için belirlenen gün süreside uzayabilmekte ve belki az da olsa bazı müşterilerin gözünde olumsuz etki yaratmaktadır. Ayrıca mağaza tamiratı ve dekorasyonu yaptırmak isteyen müşteri asma tavan tamiratı istiyorsa ve mağaza müşterilere açık olacaksa iş sağlığı ve güvenliği düşünülerek mağazaya alışverişe gelen müşteriler varken tadilata devam edilmez. Bu durum da işin uzamasına neden olur. Mağaza çok katlıysa yalıtım sistemi tercih edilmelidir. Tasarruf yapmak bütçemizden çok insanlık adına da verilmiş önemli bir karardır. Mağaza yöneticilerinin bu tür tasarrufları değerlendirmesi gerekir.

 

Eczane - Bitkisel Ürün - Kozmetikci Mağaza Dekorasyonu Tekstil Mağaza Dekorasyonu Ayakkabıcı Mağaza Dekorasyonu Kozmetikci Mağaza Dekorasyonu Ayakkabıcı Mağaza Dekorasyonu