Ofisinizi Sıkıcılıktan Kurtarın!

Ofis dekorasyonu ile ofisinizi sıkıcılıktan kurtarın! 🙂 Küçük veya büyük çaplı bir ofiste verimliliğin yanı sıra sıkıcılıktan kurtulmak için iyi bir dekorasyon yapılması şarttır. Tabandan, tavana kadar her noktada ışığın iyi değerlendirilmesi bir ofis için en önemli detaydır. Özellikle küçük ofislerin dizaynında iki kat daha hassas olmak gerekir.

OFİS DEKORASYONU HİZMETİNDE %25 İNDİRİM!

Danışman numaramız:  0534 307 53 55

Referanslarımızı incelediniz mi? 🙂

Yeni, Şık, Modern Ofis Dekorasyonu

OFİS DEKORASYONU

Ofis dekorasyonu denildiğinde akla ilk gelen deri mobilyalar, jaluzi tarzı güneşlikler yer alır. Bu standart bir dekorasyon örneğidir. Daha önceleri bir ofis mobilyası satışı yapan mağazadan alınan mobilyalar ile kısa sürede ofis dekorasyonu yapılırken, artık firmanın imajını yansıtan bir unsur haline gelmiştir ofis dizayn etmek. Şık ofisler diğer bir anlamda firmanın işine verdiği önemi yansıtmanın başlıca yoludur. Koyu renk mobilyalar daha geniş odalarda kullanılmaya başlarken, özellikle beyaz ve yakın tonlardaki mobilyalar daha küçük alana sahip ofislerde tercih edilmektedir. Başta da belirttiğimiz gibi ışıklandırma ofis için çok önemlidir. Son dönemlerin en iyi aydınlatma yöntemi olan spot aydınlatmalar ofisin her noktasını eşit olarak aydınlatmak açısından oldukça kullanışlıdır. Ayrıca pencere ile çalışma masasının doğru bir şekilde yerleştirilmesi gün ışığından faydalanma bakımından dikkate alınması gereken bir unsurdur. Tavanı yüksek olan ofislerin asma tavan ile daha alçak tavana kavuşturulması ışıklandırmanın daha faydalı olmasının yanı sıra, ısı kaybını önlemek içinde etkilidir. Küçük ofislerde duvarlarda genel olarak açık renk tercih edilmesi gerekir. Geniş ofislerde renk konusunda ışığı kırmayacak düzeyde olduktan sonra herhangi bir kısıtlama yoktur. Genel olarak yer döşemesinde de aynı kural geçerlidir küçük alanlarda açık ve ferah tonlar, geniş alanlarda daha koyu tonlarda döşeme tercih edilebilir.

Tavan, taban ve duvar renklendirmesi ve dekorasyonu alan boyutuna göre farklılaştığından bahsettikten sonra diğer detay olan mobilyalar konusuna değinecek olusak; alanın genişliğini tekrar değerlendirmemiz gerekir. Son dönemde özellikle antika değeri olan ve eskitme mobilya olarak tabir edilen ofis mobilyaları sık kullanılır olmuştur. Ancak bu tür mobilyalar geniş alanlarda gösterişli görünür. Dar alanlarda sadece kalabalık yaratır. Dar alanlarda ise alanı daha geniş göstermek için gömme dolaplar, birbiri ile kesişen simetrik masalar kullanılmaktadır. Masa, sandalye, dolap gibi standart gereksinimlerin dışında ofislerin yeni trendi ise objelerdir. Ölü noktaları kullanabileceğiniz ayaklı saksılıklar, büyük vazolar, duvara yapılan nişler, gösterişli tablolar ofisin havasını değiştirecektir. Her ofis dizaynında mutlaka profesyonel yardımı almak önemlidir. Renk uyumu yaratmak, alanları etkili kullanmak ve sıkılmadan uzun süre kullanacağınız bir ofis dekorasyonu elde etmek için Avrupa İnşaat & Dekorasyon olarak biz iç mimar ekibimiz ile sizlere kusursuz projeler sunuyoruz.

Bazı örnek ofis dekorasyon görselleri;

cool_sik_ofis_dekorasyonu mavi_ofis_dekorasyonu furnitur_modern_ofis_dekorasyonu mini_ofis_dekorasyonu sik_ofis_dekorasyonu beyaz_modern_ofis_dekorasyonu modern_ofis_dekorasyonu mimar_ofis_dekorasyonu