Herkese Merhabalar,

İstanbul Florya ‘da bulunan Florya Akasya Evleri ‘nde başlamış olduğumuz dekorasyon hizmetini tamamlamış bulunmaktayız. Duvar kağıdı dekorasyonuna başlamadan önce gerekli tadilat işlemlerini tamamlayıp, parke kaplama işlemini gerçekleştirildik.

Müşterimiz her odaya özel kendi zevkine göre duvar kağıdı seçimini yaptı ve birlikte yorumladıktan sonra işimize başladık. Aşağıdaki fotoğraflarda da göreceğiniz üzere müşterimiz, bazı odalar için sade duvar kağıdı seçimini sade duvar kağıtlarından yana seçerken bazı odalar için renkli duvar kağıtlarını tercih etti, örneğin: İstanbul desenli duvar kağıdı.

 

Aklımıza gelmişken hemen söyleyelim; çok geniş bir duvar kağıdı arşivimiz var, internetten dilediğiniz duvar kağıdını araştırıp,beğenip bize mail yoluyla ilettiğiniz takdirde, size derhal yardımcı olabiliriz. Olmaz ama.. olur ya elimizde yok diyelim, bir şekilde temin eder; size yine yardımcı oluruz. Ürünlerimizde, hizmetimizde ve fiyatlarımızda iddialıyız!

 

İşte Florya dekorasyon, duvar kağıdı hizmetimizden bazı fotoğraflar;

florya_ic_dis_dekorasyon_duvar_kagidiflorya_ic_dekorasyonflorya_istanbul_duvar_kagidi_deseni_duvar_kagidi_hizmetiFlorya Duvar Kağıdı Hizmeti Sade Duvar KağıdıFlorya Duvar Kağıdı Hizmeti Sade Duvar KağıtlarıFlorya Villa Dekorasyon Florya Dekorasyon & Parke Kaplama

Avrupa İnşaat ve Dekorasyon olarak, bu çalışmamızı da başarıyla tamamladıktan sonra Florya’da da duvar kağıdı ve dekorasyon hizmeti vererek Florya Dekorasyon başlığını da kataloğumuza eklemiş olduk.